Plarm 1.1.0.0 (winphone)

Plarm

Plarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Plarm, Windows Phone platformuna özgü hazırlanmış, son derece etkili ve ücretsiz alarm uygulamasıdır.

Akıllı telefonunuzun alarmını kuruyor ancak istediğiniz saatte kalkamıyor musunuz? Kurduğunuz alarm için belirlediğiniz ses ne kadar sıradışı olursa olsun basit bir ekrana dokunma hareketiyle alarmı sonlandırabileceğinizden biraz daha yatıyor ve işinize / okulunuza geç kalıyorsanız, sizler için özel olarak hazırlanmış bir uygulama var. Plarm adlı uygulama erteleme düğmesi içermiyor ve güne zamanında başlamanız için elinden geleni yapıyor.

Plarm, akıllı telefonların yerleşik alarm uygulamalarından oldukça farklı çalışmaktadır. Sabahın erken saatlerinde uyanmak durumunda kalanlar için tasarlanan uygulama benzerleri gibi alarmı kolaylıkla sonlandırmanızı sağlayan bir düğme içermiyor. Alarmı etkisiz hale getirebilmek için alarm zamanı ekranınızda otomatik olarak çıkan soruları size verilen sürede çözmeniz isteniyor. Tüm sorulara doğru yanıt verene dek alarm çalmaya devam ediyor. Alarmı başarıyla kapattığınız her vakit, hız ve alarm zorluğuna göre puanlarla ödüllendiriliyorsunuz.

İsmini Power Alarm’dan alan uygulama, her gün için ayrı alarm kurmayı destekliyor. Örneğin; hafta sonu, haftanın bazı günleri veya hafta içi her gün belirlediğiniz saatte sizi zorla kaldıran bu uygulamayı aktif edebiliyorsunuz. Tüm alarmlarınıza ayarlardan ulaşabiliyor ve dilediğinizi açıp kapatabiliyorsunuz.

Hangi zil sesini ayarlarsanız ayarlayın, telefonunuzun dahili alarm uygulaması ile vaktinde kalkamıyorsanız, hem etkili hem de ücretsiz bir çözüm için Plarm tam size göre.

YORUMLAR