Plumber 1.0.0.0 (winphone)

Plumber

Plumber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    121

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Plumber oyununda bir tesisatçı olarak boruların bağlantısını olabildiğince hızlı yapmalısınız.

Mobil platformun başarılı isimlerinden MagMa Mobile tarafından geliştirilen Plumber, Windows Phone’lu akıllı telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur. HD grafiklerle süslenmiş oyunda bir tesisatçı olarak hızlı düşünüp hızlı adımlar atmalısınız.

İki farklı oyun modu ile karşımıza çıkan Plumber’da amacımız, boruları birbirine bağlamak ve olası su taşkınının önüne geçmek. Kırmızı renkteki boruları doğru yöne çevirerek tam bir boru oluşturmalısınız. Tabii ki bunu yaparken hızla yükselen suya dikkat etmeli, hamlelerinizi olabildiğince hızlı gerçekleştirmelisiniz. Her bir boruyu bağladığınızda su seviyesi azalacak ve puanınız yükselecek. Boruları arka arkaya birleştirdiğinizde istediğinizde ekstra puanlar elde edeceksiniz.

Sürükleyici oyunlar arasında yer alan Plumber, oldukça sade bir arayüz ve ayarlar menüsü ile karşımıza çıkıyor. Oyna butonuna ve ardından Zincirleme ve Düello oyun modlarından birine dokunarak hızlıca oyuna geçiyoruz. Hangi oyun modunu seçerseniz seçin ikisinden de zevk alacağınızın garantisini verebilirim.

Plumber, boruları hızlıca birbirine bağlayarak olabildiğince yüksek puan elde etmeye çalıştığınız en iyi bulmaca ve zeka oyunu.