Pocket Revolvers 2 2.2.2.0 (winphone)

Pocket Revolvers 2

Pocket Revolvers 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pocket Revolvers 2, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en gerçekçi rus ruleti oyunu.

Pocket Revolvers 2, ölümcül şans oyunları arasında bulunan rus ruletini Windows Phone cihazımızı taşıyan en başarılı yapım. Gerçekteki heyecanı yansıtmak amacıyla gerçek ateşleme sesine yer verilen oyunda kendinizi fazla kaptırırsanız gerçekten rus ruleti oynadığınızı rahatlıkla hissedebilirsiniz.

İki kişi arasında altıpatlarla oynanan sonucu ölümle sonuçlanan şans oyunu rus ruletini Windows Phone telefonumuzda oynamamıza izin veren en başarılı yapım Pocket Revolvers 2 diyebilirim. Oyunda hem silahın kendisi hem de sesi gerçeğiyle birebir hazırlandığından rus ruleti havasına girmeme gibi bir lüksünüz yok.

Oynanışına geçecek olursam ilk açtığımızda rus ruletinin vazgeçilmezi altıpatlar bizleri karşılıyor. Arcade ve Challenge olmak üzere iki seçeneğimiz var. Arcade modunda 5 es geçme hakkımız var ve her elde bu sayı bir artıyor. Silahı ateşlemediğimiz her elde de puan kazanıyoruz. Silah ateş aldığında oyun bitiyor. Challenge modunda ise mermi sayısını dilediğimizce ayarlayıp sıkmaya başlıyoruz. İki modda da kazandığımız puanları harcayabildiğimiz tek yer var: Mağaza. Mağazadan yeni silah satın alarak oyuna o silahla devam edebiliyoruz ki silahların tümünün aynı sesi çıkarmamasından kesinlikle silah değişimi yapmanızı öneririm.

Oyunda gerçekçiliği sağlamak adına her şey düşünülmüş. Silahın tüm parçalarını kontrol edebiliyoruz. Dokunuşumuzla mermiyi dilediğimizce koyabiliyor, kaydırma hareketini kullanarak silindiri döndürebiliyoruz. Ateş etmek için de cihazımızı sallıyoruz.