POF 1.0.3.6 (winphone)

POF

POF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya'nın her noktasından yeni arkadaşlıklar edinmek, yeni kültürler öğrenmek istiyorsanız POF uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Dünya’nın çeşitli yerlerinden yeni arkadaşlıklar edinmek ve onlarla sohbet etmek istiyorsanız POF uygulamasını mutlaka denemenizi öneririm.

Günlük 3 milyon aktif kullanıcıya sahip olan POF uygulaması, aradığınız kriterlere uygun kişileri çok rahat bir şekilde bulmanızı sağlıyor. Sizin de profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız durumunda, diğer kullanıcıların da sizi aramasını kolay hale getirebileceğiniz uygulama sunduğu bazı özelliklerle dikkat çekiyor diyebilirim.

Profilinize göre size en uygun kişileri bularak eşleştiren POF uygulaması, bu sayede ortak yönlerinizin bulunduğu insanlarla daha keyifli bir sohbet etmenize imkan tanıyor. Windows Phone cihazınızın konum servislerini aktif hale getirdikten sonra yakınınızdaki kişileri görmeniz daha kolay hale gelirken,yeni arkadaşlar edinmeniz de kolay hale geliyor. Uygulamanın sunduğu diğer özellikler ise; sizinle eşleşen profiller, profilinizi kimler görüntüledi, buluşmak isteyenler, yakınımdakiler olarak sıralayabiliriz. Tabiki bu özelliklerden bazılarını kullanabilmek için ek paket satın almanız gerekiyor.

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen POF uygulamasını ücretsiz olarak indirip, yeni arkadaşlarınızla sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR