Pool 1.0.0.1 (winphone)

Pool

Pool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pool, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi bilardo oyunlarından biri.

Pool, Windows Phone cihazınızda Pool Live Tour’dan sonra oynayabileceğiniz en iyi bilardo oyunu. Zorluk seviyesini kendiniz ayarlayabileceğiniz pratik yapma modu, masanın farklı noktalarını yerleştirilmiş topları büyük ustalıkla sokarak kendiniz gösterebileceğiniz challange modu ve dilediğiniz bir arkadaşınızı davet edip onunla oynayabileceğiniz yerel çoklu oyuncu modu içeren oynanış olarak ta kaliteli bulduğum bir 8 top Amerikan bilardo oyunu.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen ne menülerde dolaşırken ne de oyun esnasında reklam çıkarmayan bilardo oyun farklı modlar içermesinin yanında hem telefonda hem de tablette rahat oynanış sunmasıyla beğenimi kazandı. Genellikle mobil için hazırlanan bilardo oyunlarında istekayı kontrol etmek dolayısıyla vuruşu yapmak oldukça zordur. Hem de küçük ekranlı cihaza sahipsiniz oyundan hiç zevk almazsınız. Ancak Pool’da istediğiniz atışı kolaylıkla yapabiliyorsunuz. İstekayı kaydırma hareketi ile kontrol etmenin haricinde ekstra yön butonlarını kullanarak çok ince vuruşlarınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Ayrıca vuruş hızını sağdaki bardan istediğiniz derecede ayarlama şansına sahipsiniz.

Pool’un beğendiğim diğer bir özelliği de ayarlanabilir zorluk seviyesi oldu. Eğer mobilde ilk defa bilardo oynayacaksınız zorluk düzeyini en alta çekiyor ve seviyenize uygun yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Ayrıca atışı daha kolay yapmanız için beyaz bir çizgi çekiliyor. Şayet mobilde birçok bilardo oyunu oynamaya alışkınsanız düzeyi en zora çekerek gelişmiş yapay zekaya karşı zafer kazanmanın keyfini sürebilirsiniz. Bunların dışında özel bir oyun açıp yakınınızdaki arkadaşınızı oynamaya davet edebilirsiniz.

8 top Amerikan bilardo oyununu Windows Phone cihazımıza taşıyan kaliteli bir yapım olan Pool’un tek eksiği gerçek oyuncuların katıldığı turnuva seçeneğini sunmaması.

YORUMLAR