POP

POP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

POP, Wİndows Phone cihazlar için geliştirilen ve kullanıcılara kağıda çizdikleri tasarımları dijitale aktarma konusunda yardım eden bir uygulama.

POP, Windows Phone işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir verimlilik uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu işlevsel uygulama sayesinde kağıda çizmiş olduğumuz tasarımları dijital ortama aktarabiliyor ve farklı tasarımları birbirlerine bağlayarak aralarında hızlı geçişler yapabiliyoruz.

Uygulamayı kullanmak son derece basit ve hızlı. Kağıda çizmiş olduğumuz tasarımların fotoğraflarını çekmemiz işin ilk aşamasını oluşturuyor. Bu aşamadan sonra tasarımlarımızdaki belli alanları seçip bu alanlara diğer parçaları linkleyebiliyoruz. Alanları belirlemekte tamamen özgürüz. Seçim aracı sayesinde alanın boyutunu tamamen biz seçebiliyoruz. Daha sonra bu alana tasarımın diğer parçalarından bir tanesini ekleyebiliyor ve bu bölüme tıklandığı zaman o parçanın ekrana gelmesini sağlayabiliyoruz.

Özellikle web tasarımcılarının ve uygulama geliştiricilerinin POP'u mutlaka kullanmasını tavsiye ediyorum. Profesyonel olarak işe başlamadan önce eskiz gibi kağıt üzerinde çalışabilir ve hazırladığınız sistemin nasıl işleyeceğini görebilirsiniz.

Genel olarak sorunsuz ve akıcı bir kullanım deneyimi sunan POP, ücretsiz olarak sunulmasına rağmen tasarımcılara yardım edebilecek türlü türlü özelliklerle dolu.

YORUMLAR