Pororo Penguin Run 1.0.2.0 (winphone)

Pororo Penguin Run

Pororo Penguin Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    4,401

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Pororo Penguin Run, Pororo the Little Penguin çizgi filmdeki tüm karakterlerin yer aldığı eğlenceli koşu oyunudur.

Pororo Penguin Run, birbirinden sevimli ve eğlenceli karakterlerle maceralara atıldığınız sonsuz koşu türünde bir oyundur. Animasyonlarla desteklenen bu macera oyununda çizgi filmde yer alan tüm karakterlerle oynama şansı buluyoruz. Her bir farklı becerilere sahip bu karakterlerle buzlu pistlerde koşuyor, zıplıyor ve uçuyoruz.

Pororo’nun eğlenceli dünyasına bir yolculuğa çıktığımız Pororo Penguin Run, ödüllü çizgi film Pororo the Little Penguin’in resmi oyunu. 3 boyutlu harika grafikleriyle öne çıkan çizgi filmden uyarlanan oyunda ana karakter olan Pororo’nun haricinde 8 karakter bulunuyor. Robot Rody, Tilki Eddy , Kunduz Loopy, Kutup Ayısı Poby, Dinazor Tongtong ve Dişi Penguen Petty oyunda yöneteceğiniz karakterler arasında. Her biri farklı özellikler taşıyan bu karakterleri altın karşılığında açıyorsunuz. Pororo ile başladığınız oyunda karşınıza çıkan engellere takılmadan yıldız, altın ve güçlendiricileri toplamaya çalışıyorsunuz. Amacınız ise her sonsuz koşu oyununda olduğu gibi koşabildiğiniz kadar koşarak yüksek puan elde etmek.

Pororo ve dostlarını yönettiğiniz bu eğlenceli oyunda koşacağınız kimi zaman uçacağınız, kimi zaman zıplayacağınız birbirinden zorlu pistler bulunuyor. Bu eğlenceli pistlerdeki engelleri aşmak içinse yol boyunca karşınıza çıkan araba, uçak, roket gibi güçlendiricileri toplamanız şart. Muhteşem ödüller sunan günlük ve haftalık görevler de içeren oyunda karakterleri yönlendirmek için telefonunuzu eğmeniz veya dokunmatik kontrolleri kullanmanız gerekiyor. Kontroller ve oynanış oldukça basit ve eğlenceli.

Eğlenceli karakterlerin yer aldığı mobil oyunların geliştiricisi Supersolid’in yeni oyunu Pororo Penguin Run, animasyonlarla süslenmiş harika bir macera oyunu. Üstelik ücretsiz ve Türkçe!

YORUMLAR