Promegle 2.7.0.0 (winphone)

Promegle

Promegle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Promegle, ilgi alanlarınızın ortak olduğu kişilerle anonim olarak sohbet etmenize izin veren bir uygulama.

Promegle, ülkemizde yasaklı olmasına rağmen dünya genelinde en çok kullanılan anonim sohbet uygulaması Omegle severler için hazırlanmış başarılı bir istemci. Windows Phone’dan başka platformda karşımıza çıkmayan uygulama Omegle’ın tüm özelliklerini taşıyor ve ücretsiz olarak geliyor.

Ülkemizde farklı amaçlarla kullanıldığından ülkemizde uzun süredir yasak olan uygulamalar arasında bulunan Omegle’ı Windows Phone platformuna ulaştıran Promegle, ilgi alanlarınıza ve seçtiğiniz ülkeye göre otomatik olarak seçilen kişi ile anonim olarak sohbet etmenize izin veriyor. Yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz uygulamada anlık olarak mesajlaşmanın yanı sıra sohbet esnasında fotoğraf paylaşma şansına da sahipsiniz. Karşı tarafa gönderdiğiniz fotoğraflar Snapchat uygulamasındaki gibi görüntülendiğinde siliniyor.

Aynı anda birden fazla kişi ile sohbet etmenize izin veren Promegle uygulamasında profil oluşturmak son derece önemli. Yaşınız, cinsiyetiniz, bulunduğunuz ülke, beğenileriniz gibi hakkınızdaki tüm detayları paylaşmanız doğru kişileri bulmanız açısından fayda sağlayacaktır.

Promegle, Windows Phone platformunda karşıma çıkan en iyi Omegle istemcisi diyebilirim.