ProShot 5.6.0.0 (winphone)
ProShot
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    78

  • Üretici

    Rise Up Games

ProShot ileri seviye bir kamera uygulamasıdır

ProShot eğer akıllı telefonunuzun dahili kamera uygulaması size yeterli gelmiyorsa ve gelişmiş özelliklere sahip bir kamera uygulaması arıyorsanız ihtiyacınızı karşılayabilecek bir yazılım.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir uygulama olan ProShot temel olarak size ileri seviye profesyonel DSLR fotoğraf makinalarında olan özellikleri bir arada sunuyor. Uygulamanın sunduğu gelişmiş ayar seçenekleriyle daha kaliteli görünen fotoğraflar ve videolar çekebilmeniz mümkün.

ProShot ile standart en - boy oranlarını kullanarak fotoğraflar çekebiliyorsunuz. Bunun yanında kendi belirleyeceğiniz en - boy oranlarını kullanarak ihtiyaçlarınıza uygun fotoğraflar yaratabiliyorsunuz. Fotoğraf çekim modlarında da kullanıcılara farklı hazır ayar kalıpları sunuluyor. ISO, pozlama, beyaz dengesi, odaklama, flaş ayarları tercihlere göre yapılandırılabiliyor.

ProShot kolay bir şekilde zoom yapmanıza izin veren bir uygulama. Uygulama ile 3 farklı modda çekim yapabilirsiniz. Seri çekim modunda bir saniyede 8 kare yakalanabiliyor. Zaman ayarlı çekim modunu kullanırken fotoğrafın ne zaman çekileceğini belirleyebiliyorsunuz. HDR modu ise uygulamanın dikkat çeken özellikleri arasında.

ProShot, Windows Phone üzerinde kullanabileceğiniz en kaliteli kamera uygulamalarından biri olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR