Quick Controls 2.3.0.0 (winphone)

Quick Controls

Quick Controls
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick Controls uygulaması ile tek dokunuşla interneti kapatabilir, uçak moduna geçebilir, ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Quick Controls, Windows Phone telefonunuzun sık kullandığınız işlevlerine daha rahat erişebilmenize ve tek dokunuşla açıp kapatabilmenize imkan tanıyan bir uygulamadır. Benzerleri gibi ayarlar kısayolu canlı kutucuklarını başlangıç ekranınıza sabitlemenize izin vermektedir.

Quick Controls, kablosuz ağ, mobil veri, Bluetooth, konum, uçak modu, ekran döndürme, batarya koruyucu, el feneri için kısayol kutucukları sunmaktadır. En çok ihtiyaç duyulan bu ayarların yanında sesi kontrol düğmesi de sunmaktadır ki; bunu hem dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için hem de cihazınızın ses düzeyini ayarlamak için kullanabilirsiniz. Yani cihazınızın ses düğmesi bozuksa teknik servise vermeden bu uygulama yardımıyla kolaylıkla çözebilirsiniz.

Tek dokunuşla kilit ekranı, sistem sesini ayarlama özellikleri de içeren uygulama deneme sürümü olarak gelmektedir. Deneme sürümünü herhangi bir limit olmadan kullanabilirsiniz.