Racing ZIP RAR 1.0.0.4 (winphone)

Racing ZIP RAR

Racing ZIP RAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Racing ZIP RAR, Windows Phone telefonunuzda rar dosyalarını açmak ve mevcıt dosyalarını sıkıştırmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

Racing ZIP RAR, Windows Phone telefonunuz rar ve zip uzantılı dosyalar başta olmak üzere tüm sıkıştırılmış dosyaları açmak ve mevcut dosyalarınızı sıkıştırılmış formata dönüştürmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

Renkli, kullanımı basit ve modern arayüzü ile dikkat çeken dosya sıkıştırma ve açma uygulaması Racing ZIP RAR, telefonunuzun dahili depolama alanına kaydettiğiniz sıkıştırılmış dosyalara erişebiliyor. Tek bir dokunuşla sıkıştırılmış dosyalara erişme kolaylığı sunan uygulamada klasör desteği de bulunmakta. Bu sayede dosyanın tümünü arşivden çıkartmadan içerisine göz atabiliyor ve dilediğiniz dosyayı içerisinden çekip alabiliyorsunuz.

Parola ile korunan sıkıştırılmış dosyaları da sorunsuzca açabileceğiniz uygulamanın kullanımı da son derece rahat ve pratik. Rar, Zip, 7z, ISO formatında sıkıştırılmış dosyaları açmak için başlangıç ekranında “Unpack” butonunu kullanıyor, telefonunuzdaki dosyaları arşivlemek için de tek bir dosya arşivleyecekseniz “Pack File”, klasör halinde arşivleyecekseniz de “Pack Folder” butonuna dokunuyorsunuz. Ardından dosyanıza bir ad veriyor, formatını seçiyorsunuz. Start tuşuna dokunduğunuzda işlem başlıyor. En güzeli de hangi formatta kaydettiğinizden dosya kayıt yerine kadar tüm ayarları saklayabiliyorsunuz. Böylelikle sonraki kullanımınızda hiçbir ayarla uğraşmadan tek dokunuşla dosyalarınızı sıkıştırabiliyorsunuz.

Racing ZIP RAR Özellikleri:

  • Parola ile korunan arşiv dosyası oluşturma, arşivlenmiş dosyaları çıkartma
  • Dosya sıkıştırma ve açma gerçekleşirken görme
  • Arşivlenen dosyanın tamamını çıkartmadan istenilen dosyaya erişme
  • Dosya adı, formatı ve kayıt yerini seçme
  • En sık kullanılan formatlarda dosya sıkıştırma ve açma

YORUMLAR