Radical 1.2.0.0 (winphone)

Radical

Radical
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radical, göz yormayan görsellere sahip oldukça zorlu bir beceri oyunu ve Windows Phone'da da oldukça popüler.

Radical, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz en çıldırıcı beceri oyunlarından biri ve görsellerine bakıp önyargı ile yaklaşmamanız gerektiğini önceden söylemek isterim.

Son dönemde retro, minimalist gibi süslü kelimelerle tanıtılan ancak bildiğimiz dos oyunlarından farklı olmayan mobil oyunlar büyük ilgi görüyor. Özellikle Windows Phone cihazlar düşük belleklerle geldiğinden yüksek kalitede görseller sunan üst düzey oyunları oynamak sıkıntı yaratıyor. Bu noktada görsel açıdan zayıf ancak oynanış olarak eğlendiren yapımlar öne çıkıyor. Radical bunlardan biri.

Windows Phone’da şaşırtıcı bir şekilde resmi olarak karşımıza çıkmayan beceri oyununda bir labirentin içerisindeyiz ve basit bir üçgeni kontrol ediyoruz. Amacımız labirentin duvarlarına çarpmadan gidebildiğimiz kadar gitmek. Bunun için de sadece dokunma hareketini (ekranın sağ ve sol noktasına dokunup basılı tutuyoruz) kullanıyoruz. Ancak geçmemiz gereken aralar oldukça dar yapılmış. Durma lüksümüz de olmadığından oyun alanine çok iyi odaklanmamız ve noktaları çok önceden görmemiz gerekiyor.

Tereddütte kalma lüksümüzün olmadığı sinirlerimizi oldukça hoplatan beceri oyunu diğerleri gibi sonsuz oynanış sunuyor ve yüksek puan yapma üzerine kurulu. Sonsuz yapıda tasarlanmış oyunlarından çabuk sıkılıyorsanız Radical’ı beğenmeyeceğinizin garantisini verebilirim.

YORUMLAR