Rail Maze 1.2.0.0 (winphone)
Rail Maze
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rail Maze, oldukça kolay başlayıp gitgide zorlaşan bulmaca oyunları arasında ve Windows Phone'da da ücretsiz.

Rail Maze, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz bulmaca oyunları arasında. Üçlü eşleştirme gibi basit bulmaca oyunları yerine daha kafa yoran oynanış sunan bulmaca oyunlarını seviyorsanız Rail Maze’i indirmenizi öneririm. Ufak boyutlu olmasına ve de yüksek kalitede görseller sunmamasına rağmen saatlerce işin içinden çıkamayacağınız bulmacalar içermesi ile öne çıkıyor ve kesinlikle boş zamanlar için en ideal oyunlardan.

Rail Maze, Windows Phone platformunda uzun süredir güncellenmemesine rağmen hala oynanabilen nadir bulmaca oyunlarından biri. Vahşi Batı filmlerinde duymaya alışık olduğumuz müzikleri ile dikkat çeken oyunda tren raylarını onarıp trenimizin yoluna sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlıyoruz.

Ücretsiz olarak oynayabildiğimiz 100’den bulmaca yer aldığı oyunda labirent, tren yolu yapma, uzun tren yolu ve yılan olmak üzere dört farklı oyun modu bulunıyor. Tabii ki tüm oyun modlarını başlangıçta deneyemiyoruz ve uzun süre oynama sonucunda veyahut para vererek diğerlerini görebiliyoruz. Seçebildiğimiz ilk oyun modu Labirent. Labirent ilk bölüm olduğundan bulmacalar oldukça basit hazırlanmış. Bulmacayı çözmek için tek yapmamız gereken birkaç dokunuşla rayların yönününü düzeltmek. Ancak oyun ilerledikçe farklı oyun modlarını gördükçe Rail Maze’in zorlu yüzü ile tanışıyoruz. Çok basit gördüğümüz, birkaç dokunuşla saniyeler içerisinde çözdüğümüz bulmacalar kendisini düşünmeye iten, birkaç el oynamadan geçilemeyecek bulmacalara bırakıyor. Örneğin; bir tren yerine iki hatta üç trenin bitiş noktasına ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Yol boyunca asla dokunmamız gereken korsan trenler çıkıyor. Daha uzun ve çözülmesi zor raylarla karşılaşıyoruz.

Rail Maze, beyni zorlayan bölümleri ile dikkat çeken bulmaca oyunları arasında ve Windows Phone’da da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş. Hala ücretsizken kaçırmayın derim.

YORUMLAR