Rawer 2.2.1.0 (winphone)
Rawer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    53

  • Üretici

    Victor Kiselev

Rawer ile Windows Phone telefonunuzla ve dijital kameranızla çektiğiniz raw uzantılı dosyaları açabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Rawer, Lumia 1020, 1050, 930 veya Icon telefonlarla çekilmiş raw (dng) uzantılı resim dosyalarını açabilen ve düzenleme imkanı tanıyan ücretsiz bir mobil uygulamadır.

RAW dosyalarını bilgisayarınıza kopyalamadan, OneDrive , Dosyalar ve diğer dosya yöneticisi uygulamalarından raw uzantılı dosyayı içe aktararak raw resimleriniz üzerinde düzenleme yapabilmenize izin veren Rawer, kamera ile çekilmiş raw dosyalarını da destek vermektedir. Canon (cr2), Nikon (nef), Nokia (dng), Fujifilm (raf), Sony (arw), Leica marka kameralar başta olmak üzere 600’den fazla kamera ile çekilmiş raw dosyalarını da uygulamaya aktarabilirsiniz.

İlk açılışta Windows Phone telefonunuzdaki dng dosyalarını (Lumia’nın RAW dosya formatıdır.) arayarak ön izlemeli şekilde galeri görünümde sunan uygulamada raw dosyalarınızı düzenleyeceğiniz birkaç ayar da bulunmaktadır. Satın alma işlemi sonrası erişebileceğiniz düzenleme menüsünden resmin kontrast, parlaklık, pozlama, doygunluk, netlik ve ton ayarlarını dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Düzenleme işlemini tamamladıktan sonra raw dosyanızı jpeg resmi olarak kaydedebilirsiniz.

Windows Phone telefonların megapiksel canavarı olarak adlandırılan güçlü kameraları ile sıklıkla çekim yapan biriyseniz, raw dosyalarınızı rahatlıkla görüntüleyip düzenleyebileceğiniz Rawer uygulaması işinizi görecektir.

YORUMLAR