Rayman Jungle Run 1.1.0.0 (winphone)

Rayman Jungle Run

Rayman Jungle Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Rayman Jungle Run, sevimli karakter Rayman'ın yeni macerasını konu alan platform türünde bir oyundur.

Rayman Jungle Run, Ubisoft’un sevimli ve yaramaz kahramanı Rayman’ın yeni maceralarını konu alan aksiyon dolu sahneler içeren platform türünde bir mobil oyundur. Her yaştaki oyuncuya hitap eden oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Ubisoft’un efsanevi kahramanı Rayman, yeni maceraları ile tekrar karşınızda. Zekice hazırlanmış tuzaklarla dolu 70 harika bölümün bulunduğu oyunda farklı atmosfer ve oynanışlar içeren dünyalarda gezintiye çıkacaksınız. 7 farklı dünyada yol boyunca karşınıza çeşitli engeller ve yaratıklar çıkacak. Rayman’ın yeteneklerini kullanarak seviyeleri en yüksek skorla tamamlamalısınız.

Sevimli ve yerinde duramayan karakterimizle engelleri aşmak için bazen hızlıca koşmanız, bazen uçmanız, bazen duvarlara tırmanmanız, bazen de zıplamanız gerekecek. Bölümleri tamamlamak içinse Rayman’ın tüm güçlerini yerinde ve tam zamanında kullanmalısınız. Rayman’ın gücünün bittiği yerde oyuna Rayman’ın en iyi arkadaşı Globox adlı karakter ile devam edebilrsiniz. Ortalığa mutluluk saçan bu karakterin de kendine özgü güçleri var.

Rayman Jungle Run, Windows Phone’lu akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu uzun süre sıkılmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunu.

YORUMLAR