Readit (winphone)

Readit

Readit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Readit, Reddit.com'un içeriğini Windows Phone telefonunuza ulaştıran en başarılı istemci.

Readit, kullanıcıların kendi yazılarını yazabildikleri ve bağlantı paylaşabildikleri bir sosyal haber platformu olan Reddit.com’un zengin içeriğini Windows Phone platformundan takip edebileceğiniz en iyi uygulama.

Windows Phone platformundaki en başarılı Reddit istemcisi olduğunu düşündüğüm Readit, hem özelleştirilebilir arayüzü hem de fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Kendiniz gönderide bulunmanın ve kullanıcıların alt reddit’lerini bildirim yoluyla takip edebilmenin yanı sıra gönderileri filtreleyebiliyor, Imgur entegrasyonu sayesinde paylaşılan resimleri uygulamadan ayrılmadan görüntüleyebiliyor, sekme düzeni sayesinde en son paylaşılan ve en çok ilgi gören gönderilere tek dokunuşla bakabiliyorsunuz. Arayüz gerçekten çok sade yapılmış ve webdekinden çok daha hızlı ulaşılabilir menülerle süslenmiş.

Sıkı bir Reddit takipçisi iseniz Readit’in anlık bildirim özelliğini çok seviceğinize eminim. Kullanıcılar yeni bir şey paylaştıklarında, mesaj gönderdiklerinde veyahut yorum yazdıklarında anında telefonunuza düşüyor. Ayrıca hızlı erişim için alt reddit’leri başlangıç ekranınıza sabitleme şansına da sahipsiniz.

Windows Phone platformunda öne çıkan Baconit’in pabucunu dama atan Readit’in tek eksi yönü Türkçe dil desteğine sahip olmaması ve ücretsiz sürümde rahatsız edici boyutta olmasa da reklam sunması.