Readly 2015.310.1450.5660 (winphone)

Readly

Readly
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

800'den fazla dergiye abone olmanızı sağlayan Readly hizmetinin Windows Phone için ücretsiz uygulaması.

Windows Phone'a ulaşmayı başaran ve dünya üzerinde 1 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Readly, 800'den fazla derigiyi ayda 10 dolarlık bir bedel karşılığında erişiminize açıyor. Ücretsiz olarak indirebilieceğiniz Readly, kurulumu gerçekleştikten sonra sizi üyelik başvurusuna yönlendiriyor.

Sevilen dergilerin neredeyse tamamını kapsayan geniş envanterinde önce çıkan örnekleri saymak mümkün değil. Popüler dergilerin neredeyse tümüne ulaşabileceğiniz Readly ile Rolling Stone, Women's Health, Men's Health, Saveur, Popular Science ve Prevention gibi aylık dergiler. Bu dergileri sınırsız ve sorunsuz bir şekilde takip edebiiyorsunuz.

Üyelik işlemini tamamlar tamamlamaz hizmet kapılarını açan uygulama 800 farklı dergiyi masaüstü, tablet, ve cep telefonu üzerinden takip edebilmeniz için platforma göre özenle tasarlanmış arayüz seçenekleri sunuyor. Olur da farklı cihazlardan eş zamanlı bir bağlantı gerçekleşirse bu durum için seçebileceğiniz 5 farklı cihazın olduğunu belirtelim. Böylece aileniz ve arkadaşlarınız da hizmeti paylaşabiliyorlar.

Readly, sunmuş olduğu dergilerin haricinde modern uygulamalara yakışır fonksiyonlara da sahip. Dilediğiniz makaleleri yakınlaştırma, sevdiklerinizi yer imi olarak kaydetme ve paylaşma seçenekleri sunan uygulama sosyal olmayı da başarıyor. Her gün güncellenen dergi listesiyle zevkinize hitap edecek sayısız örnekler sunan Readly, asla sıkılmayacağınız bir bilgi dağarcığını kapınıza getiriyor.

Üyelik başvurusu yapmanız durumunda ödemeyi derhal yapmanızı istemeyen Readly, ücretsiz olarak denemeniz için size 2 haftalık bir müddet tanıyor. Bu aşamadan sonra paralı aboneliğe geçiyorsunuz.