Real Car Parking 1.0.0.1 (winphone)

Real Car Parking

Real Car Parking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    760

  • ÜRETİCİ

    Ali Can ARITE

Real Car Parking, Unity motoru ile geliştirilmiş harika bir Türk yapımı araba park etme oyunu.

Unity oyun motoru kullanılarak geliştirilen mobil oyunlar arasında yer alan Real Car Parking, gerek yüksek kalitede, detaylı görselleri gerekse de ışıklandırma ve diğer efektleriyle büyüleyen kaliteli bir araba park etme oyunu.

Windows Phone platformunda şimdiye kadar gördüğüm en başarılı araba park etme oyunu diyebileceğim Real Car Parking, Türklerin de mobil platformda başarılı oyunlara imza atabileceğinin en iyi örneklerinden biri.

Tamamen ücretsiz oynanabilen ve rahatsız edici reklam içermeyen oyunda altımıza sarı renkli bir Porshe verilebiliyor ve belirlenen park alanına kusursuz bir giriş yapmamız isteniyor. Spor araba ile çılgınlar gibi pistlerde tozu dumana katmak varken sakince park etmek için uğraş veriyoruz. Tabelalara, arabalara veya diğer engellere en ufak dokunuşumuzda oyuna yeniden başladığımızdan altımızdakinin bir Porshe olduğunu unutup son derece dikkatli ilerlememiz tabiri yerinde ise gazı köklememiz gerekiyor. Gaz demişken bir kere gaza dokunduktan sonra bir daha gaza basmamız gerekmiyor, araba otomatik hızlanıyor. Bunun haricinde geri / ileri vites, gaz / fren pedalı ve direksiyon da çok iyi tasarlanmış ve oldukça hassaslar.

Real Car Parking, yüksek kalitede grafikler sunduğundan mobil cihazınızın donanımını zorlayabilir. Oyun esnasında bir yavaşlama söz konusu ise grafik ayarlarından kaliteyi düşürebilir, akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

YORUMLAR