Real Soldier 1.0.0.0 (winphone)

Real Soldier

Real Soldier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RealSoldier, oynanabilirliği ve grafikleri ile büyüleyen başarılı bir ateş etme oyunudur.

RealSoldier, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir 3 boyutlu ateş etme oyunudur. Alanımıza ısrarla girmeye çalışan düşman ordularına karşı mücadele verdiğimiz ve pes etme lüksümüzün olmadığı oyunda tank ve helikopter gibi alt edilmesi zaman alan çok sayıda araç bulunmakta.

Bir mobil oyuna göre oldukça başarılı görsellerin yanında savaş alanında gaza getiren müzik ve ses efektleri ile dikkat çeken oyunda düşman helikopter ve tanklarını etkisiz hale getirebileceğimiz çok sayıda silah elimizin altında. Tek dokunuşla hemen başka bir silaha geçiş yapabiliyor, hedefe yakınlaşıp uzaklaşabiliyoruz.

Öldürdükçe puan topladığımız, zamana karşı savaştığımız oyunda kontroller oldukça basit yapılmış. Hedefe yönelmek ve yakınlaşıp uzaklaşmak için sol bölmeyi, silah seçimi yapmak içinse sağ bölmeyi kullanıyoruz. Üstte ise ne kadar süredir savaştığımız ve sağlık durumumuz yer alıyor. Bunların haricinde oyunu dilediğimiz zaman durdurabilmemizi sağlayan bir simge bulunmakta.

RealSoldier, üst seviye grafiklere sahip olması yönünden 512MB RAM’li Windows Phone cihazlarda yavaşlamalar yaşatabiliyor. Tabii ki bu bir güncelleme ile çözülecek bir sorun.

YORUMLAR