Realarm 0.9.9.0 (winphone)

Realarm

Realarm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Realarm, Windows Phone Mağazası'nda en çok özelliği bulunan alarm uygulamasıdır.

Her sabah işe / okula zamanında yetişmek için telefonunuzun alarm özelliğinden faydalanan biriyseniz her gün ayrı bir alarm tonu ile uyandıran Realarm uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

Sesli komut, alarm tekrarlama, alternatif alarm sesleri ve canlı kutucuk desteği ile gelen kullanımı basit alarm yönetim uygulaması Realarm, eski Windows Phone telefonlarla da uyumlu ve tamamen Türkçe ve kullanıcı arayüze sahip.

Realarm’ın benzerlerinden ayrılan birçok özelliği bulunuyor. Haftanın belirli günleri için alarm kurabiliyor, her gün farklı bir alarm sesi ayarlayabiliyor, erteleme aralığını kendi isteğinize göre belirleyebiliyorsunuz.

Ajanda olarak ta kullanabileceğiniz uygulama, 37 alarm sesi seçeneği sunuyor. Bu sesler arasından dilediğinizi seçebiliyor ve rastgele seçim yapabiliyorsunuz. Ancak Windows Phone platformunun getirdiği kısıtlamadan ötürü sistem seslerine erişemiyor, kendi seslerinizi ekleyemiyorsunuz.

Cihazınıza dokunmadan hızlıca alarm kurmanıza, alarmı susturmanıza izin veren sesli komut özelliğini kullanımınıza sunan Realarm, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en başarılı alarm uygulaması.