Reaper 1.4.2.208 (winphone)

Reaper

Reaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reaper, Windows Phone 8 cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli bir rol yapma oyunu.

Reaper, Windows Phone tabanlı telefon ve tabletinize ücretsiz yükleyip oynayabileceğiniz rol yapma oyunları arasında yer alıyor. Hem görsel açıdan hem de oynanış açısından platformdaki rpg oyunlarını geride bırakan yapım, sihir ve birbirinden ölümcül yaratıklarla dolu bir dünyada geçiyor ve binlerce düşmanı öldürmek zorunda olan bir kılıç ustası rolünü üstleniyorsunuz.

Farklı türleri içerisinde barındıran bir yapım olan Reaper, başarılı mobil oyunların arkasındaki isim Hexage tarafından geliştirilmiş ve bir mobil oyuna göre oldukça kaliteli grafik ve müziklere sahip. İngilizce olduğundan çoğu oyuncunun geçeceğini düşündüğüm bir hikaye ile başlayan oyunda kılıç ustası ile karşınıza çıkan yaratıkları öldürerek ilerliyorsunuz. Yaratıkları birkaç farklı şekilde öldürmeniz mümkün. Yol boyunca karşınıza çıkan altın keseleri ise ekstra can kazandırması için oldukça önemli.

Karakterinizi çok sayıda kılıç, zırh, aksesuar ile sürekli olarak geliştirileceğiniz oyunda ilk 10 bölüm ücretsiz olarak sunuluyor. İlerleyen bölümleri görmek için yükseltme yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR