Red Bull Racers 1.0.0.0 (winphone)

Red Bull Racers

Red Bull Racers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bull Racers, offroad, formula ve sokak pistlerinde tekil ve çoklu yarışlara katılabileceğiniz kaliteli bir Windows Phone oyunu.

Red Bull Racers, çocukken raylı pistlerde oyuncak arabaları sürme heyecanını mobil cihazımızda yaşatarak özlem duyduğumuz yıllara dönmemize versile olan harika bir araba yarışı oyunu. Son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan oyunda bazen formula, bazen offroad, bazen de sokak yarışlarına katılıyoruz.

Windows Phone’da oyuncak arabalarla yarışma hissiyatı veren en kaliteli yapım diyebileceğim Red Bull Racers, adından da anlayacağınız üzere resmi bir oyun ve gerçek yarışçılarla oynama şansı sunuyor. Aralarında Marc Marquez, Chaleco Lopez, Daniel Ricciardo, Sebastian Ogier, Daniel Serra gibi dünyaca ünlü yarışçıların yerine geçme fırsatı bulduğumuz oyunda eskiden raylı arabalarla oynadığımız günlere götürüyor. Her ne kadar arabaların kontrolünü mobil cihazımızdan sağlıyor olsak ta o günleri anımsatıyor ve yarış sürecinde o anlatılmaz heyecanı verdiğini söyleyebilirim.

Konsept olarakklasik araba yarışı oyunlarından oldukça farklı olan Red Bull Racers’da tekil yarışlara katılabildiğimiz gibi arkadaşlarımızla yarışma heyecanı yaşayabiliyor veyahut dünya sıralamasına girmek için yarışabiliyoruz.

Offroad, formula, sokak pistlerinde 100’den fazla etkinlikte yarıştığımız oyunda birinci olmak uğruna her şeyi yapabiliyoruz. Rakiplerimizi pistten dışarı çıkarak saf dışı bırakabiliyor, arkadan dokundurarak rahatsız edebiliyoruz. Ayrıca drift, rampalardan uçma gibi tamamen şov amaçlı hareketler de yapabiliyoruz.

Basit ancak alışması biraz zaman yenilikçi kontrol sistemine sahip olan yarış oyununda araçlarımızı upgrade etme şansına da sahibiz. Hem arabalar hem de motorlar için çok sayıda performans arttırıcı güçlendirici mevcut ve hepsini yarışlardan kazandıklarımızla satın alabiliyoruz.

YORUMLAR