Red Karaoke 1.1.0.0 (winphone)
Red Karaoke
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    331

  • Üretici

    Red Karaoke

Red Karaoke, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlar için geliştirilmiş olan bir karaoke uygulamasıdır.

Red Karaoke, Windows Phone kullanıcılarının akıllı telefonları üzerinde kullanabilecekleri oldukça gelişmiş bir karaoke uygulamasıdır.

Dünya üzerinde 3 milyondan fazla kullanıcının severek kullandığı uygulama sayesinde farklı dillerde, farklı türlerde, binlerce şarkı arasından seçim yaparak kendiniz seslendirebilirsiniz.

Hem tek başınıza, hem arkadaşlarınızla hem de yabancılarla birlikte seslendirebileceğiniz şarkıları arkadaşlarınızla ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Bu sayede yavaş yavaş kendi hayran kitlenizi oluşturabilir veya beğendiğiniz sesleri takip edebilirsiniz.

Şarkı söylemeyi çok daha keyifli bir hale getiren uygulama akıllı telefonlarını adeta bir şarkı söyleme makinesi haline getiriyor ve eğlenceli zaman geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca uygulama sayesinde seslendirdiğiniz şarkılara farklı efektler ekleyerek zenginleştirme ve düzenleme şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Karaoke yapmayı seviyorsanız mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan bir tanesi olan Red Karaoke'yi hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR