Reflex Pong 1.0.0.0 (winphone)

Reflex Pong

Reflex Pong
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reflex Pong, Dairede Kal oyunundan çok daha zorlu bir beceri oyunu ve Windows Phone için ücretsiz.

Reflex Pong, refleksleriniz çok iyiyse oynamanızı tavsiye ettiğim ücretsiz bir Windows Phone oyunu. Türkçe olarak ta oynanabilen beceri oyununda ufacık bir topu dairede tutmak için uğraş veriyorsunuz. Amacınız olabildiğince yüksek puan elde ederek arkadaşlarınıza, oyunu oynayan diğer oyunculara meydan okumak.

Reflex Pong, oynanış itibariyle Dairede Kal oyununa oldukça benziyor. Yine bir dairenin içerisindeki topu kontrolünüz altına alıyor, topu daire dışına çıkarmamaya çalışıyorsunuz. Lakin bu sefer işiniz oldukça zor. Çünkü top renkli ve sadece top ile aynı renkte olan çubuğa dokununca daire içerisinde kalıyor. Çubuklar dört renkten oluştuğundan oyun oldukça hızlı geçiyor.

Mükemmel odaklanma ve çok hızlı parmak hareketleri gerektiren refleks geliştirme oyununda kontrol mekanizması basit tutulmuş. Topu daire içerisinde tutan çubukları döndürmek için dairenin altına yerleştirilmiş sağ ve sol yön butonlarını kullanıyorsunuz. Tabii ki bunlara çok seri bir şekilde basmanız gerekiyor.

Oyunda hız her şey diyebilirim. Kesinlikle tereddüt etmemeniz, topun hangi rengi aldığına dikkat etmeniz ve top daha çubuklara ulaşmadan döndürmeniz gerekiyor. Anlatırken bile zorlayan oyunun oynanışını tahmin etmişsinizdir.

Daha önce Dairede Kal oyununu oynadı ve de çok kolay bulduysanız, Reflex Pong’u indirip denemenizi öneririm.

Reflex Pong Özellikleri:

  • Bağımlılık yaratan oynanış
  • Basit kontroller
  • 6 bonus bölüm
  • Çevrimiçi liderler tablosu

YORUMLAR