Restaurant Island 25.0.0.0 (winphone)

Restaurant Island

Restaurant Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Restaurant Island, Windows Phone platformunda da ücretsiz indirilebilen bir restoran kurma ve işletme oyunu.

Restaurant Island, hem Facebook arkadaşlarınızla birlikte hem de tek başınıza oynayabileceğiniz bir restoran kurma ve işletme oyunu. Windows Phone’da da ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyun basit ancak bağımlılık yapan oynanış sunuyor. Yavaş ilerleyen simülasyon oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız kesinlikle es geçmeyin derim.

Tüm platformlarda eş zamanlı olarak yayınlanan ender oyunlar arasında yer alan Restaurant Island oynanış olarak benzerlerinden oldukça farklı. Restorana gelen müşterilere koşuşturmaca içerisinde menüler hazırlamak yerine yerle bir olan restoranımızı yeniden inşa ediyor ve eski popüler restoranımıza çevirmek için uğraş veriyoruz.

Sıfırdan restoranımızı kurduğumuz ve müşterilerimizi yeniden kazanmaya çalıştığımız oyunda ilk bölümlerde sadece tost, omlet, cheeseburger, cheesecake gibi basit menüler hazırlayabiliyoruz. Verilen görevleri tamamladıkça restoranımıza katacağımız menüler artıyor ve daha fazla müşteri gelmeye başlıyor. Dolayısıyla daha fazla para kazanıyoruz. Kazandığımız paraları restoranımıza yeni malzemeler satın almak için veyahut restoranımızı farklı süslerle dekore etmek için kullanabiliyoruz.

Restaurant Island da diğer simülasyon oyunları gibi oynanıyor. Restoranımızı kurmak ve işletmek için basit dokunma hareketini kullanıyor, bize verilen alan dışında (yeşille belirtiliyor.) başka bir yere restoran veyahut başka bir şey kuramıyoruz. Öte yandan oyunda her şeyi tek bakışta göremiyoruz. Örneğin; restoranımıza gelen müşterileri görmek için ekranı kaydırmamız gerekiyor. Eğer ufak ekranlı bir cihaza sahipseniz oyunu oynarken biraz zorlanacağınızı söyleyebilirim.

Restaurant Island, Windows Phone platformunda bazı eksiklikler gelse de ücretsiz ve benzerlerinden farklı olmasıyla indirilip denenebilir.

YORUMLAR