Retro Games Classic 1.0.0.0 (winphone)

Retro Games Classic

Retro Games Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retro Games Classic, klasik yılan oyunu ve tetris başta olmak üzere 8 oyunu bir arada ücretsiz olarak sunuyor.

Retro Games Classic, adından da tahmin edeceğiniz üzere klasik retro oyunlarına tek bir yerden ulaşabildiğimiz ve başta klasik yılan oyunu, tetris olmak üzere bir döneme damgasını vuran oyunları Windows Phone telefonumuzda ücretsiz olarak oynayabildiğimiz bir oyun paketi.

Çocukluğumuzda başından kafamızı ayıramadığımız telefonda ve gameboylarda oynanan efsane oyunları yapılarını bozmadan Windows Phone platformuna taşıyan tek yapım olan Retro Games Classic, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Klasik yılan oyunu, tetris, araba yarışı, tenis ve nice klasikleşmiş 90’ların oyunlarını yeni nesil cihazlarda zahmetsizce oynamamıza izin veren harika bir oyun paketi olduğunu düşündüğüm Retro Games Classic’de oyunlar için ince ayarlar da unutulmamış. Her oyun için hız ve seviye ayarını dilediğinizce yapabiliyorsunuz. Tabii ki başından ayrılmayarak elde ettiğiniz yüksek skorunuzu arkadaşlarınızla karşılaştırıp onlara meydan okuma şansına sahipsiniz.

Beceri gerektiren 8 klasik oyunu içerisinde bulundurarak bizleri çocukluk dönemimize götüren Retro Games Classic, nostalji yaşamak için harika bir seçim. Bir dönem siz de tetris, yılan oyunlarına saranlar arasındaysanız bu paketle özlemenizi bir nebze giderebilirsiniz.

YORUMLAR