Rival Knights 1.0.0.12 (winphone)

Rival Knights

Rival Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rival Knights son zamanların en başarılı oyunlarından biri ve gerek grafik kalitesi gerekse aksiyon doluluğu

Hiç şüphesiz ki Rival Knights son zamanların en fazla ses getiren oyunlarından bir tanesi. Bu popülerliğin boşuna olmadığını oyunu oynamaya başladıktan beş dakika sonra farkediyoruz.

Oyun bizi ortaçağın meşhur şövalye düellolarına götürüyor. Aksiyonun bir an bile durmadığı oyunda başarılı olabilmek için son derece seri hareket etmemiz gerekiyor. Reflekslerin büyük öneme sahip olduğu bu oyunda yanlış zamanlamayla yapacağımız bir hamle düelloyu kaybetmemizle sonuçlanabiliyor.

Rival Knights'ta son derece kaliteli görseller kullanılmış. Bu tarz grafiklere sahip bir mobil oyun bulmak gerçekten çok zor. Oyun temel olarak CSR Racing'i anımsatıyor. Yarış oyunu ile şövalye düellosunun ne alakası var diyebilirsiniz. Şöyle açıklayayım, CSR Racing'te yarışı önde götürebilmek için doğru zamanlamayla vites atmamız gerekiyordu. Rival Knights'ta ise aynı şey atı kamçılamak için yapıyoruz. Doğru zamanlarda vuracağınız kamçı atın tam kuvvet hızlanmasını sağlıyor. Bundan sonra yapmamız gereken tek şey doğru nişan alıp karşıdaki rakibi yere sermek.

Bölümlerden kazandığımız altınları karakterimizin ekipmanları üzerinde harcayıp daha da güçlü olabiliyoruz. Aksiyon ve ortaçağ temalarının başarılı bir karışımı olan Rival Knights'ı tüm oyunseverlere tavsiye ediyorum.

YORUMLAR