Royal Revolt 2 1.3.1.1 (winphone)
Royal Revolt 2
ÜCRETSİZ
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    976

  • Üretici

    flaregames

Royal Revolt 2 güzel grafikleri ve zengin bir içeriği birleştiren eğlenceli bir mobil strateji oyunudur

Royal Revolt 2  eğer benzerlerinden farklı bir strateji oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz kaliteli bir mobil oyundur.

Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Royal Revolt 2'de hikaye ilk oyunun kaldığı yerden devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda büyücülük okulunda eğitim gören prensimiz babasının ölümü üzerine krallığına geri dönmüş ve krallığınız çirkin akrabaları tarafından istila edildiğine şahit olmuştu. Tahtı geri almak için mücadele veren kahramanımız bu oyunda da hakkı olan hükümdarlığı kovalıyor. Fakat Royal Revolt 2'de taht üzerinde hak iddia eden tek kişi olmadığımızı anlıyoruz.

Royal Revolt 2'de karşımıza çıkan en büyük yenilik oyunun artık çok oyunculu yapıya kavuşturulmuş olması. Oyunu internet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynamaktayız. Yeni oyunda göze çarpan bir diğer yenilik ise artık kendi kalemizi inşa edebiliyor oluşumuz. Kalemizi inşa ettikten sonra onu diğero yuncuların saldırılarına karşı güvenli hale getirmeye çalışıyoruz. Bu sayede oyun bir kule savunma oyunu özelliği de kazanıyor.

İlk oyunda olduğu gibi yüksek grafik kalitesinden ödün vermeyen Royal Revolt 2 oyunda ilerledikçe kahramanımızı ve askerlerimizi geliştirmemize ve yeteneklerini güçlendirmemize olanak sağlıyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir yapıma göre oldukça zengin bir içerik sunan Royal Revolt 2 denenmeyi hakeden bir strateji oyunu.

YORUMLAR