Runemals (winphone)
Runemals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    13

  • Üretici

    JanduSoft

Runemals, ateş, su ve doğa grubuna bağlı yaratıklarla mücadele ettiğiniz bir Windows Phone oyunu.

Runemals, Windows Phone platformunda Game Troopers imzasını taşımasıyla öne çıkan sıra tabanlı oynanış sunan rol yapma oyunu. Online olarak oynayabileceğiniz sıradışı bir bulmaca oyunu arıyorsanız sürükleyici hikayesiyle sizi uzun süre ekran başına kilitleyecek bu oyuna kesinlikle göz atmalısınız.

Oyunda ateş, doğa ve su grubuna bağlı yaratıklarla sadece özel güçlere sahip ilginç görünümlü yaratıkların yaşadığı bir adada mücadele veriyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde olayların nasıl geliştiğini anlatan kısa bir tanıtımla karşılaşıyorsunuz. Akabinde taraf seçimi yapmanız isteniyor. Bu ekranda farklı elementlerin öne çıkan özelliklerini göremiyorsunuz. Güçlü ve zayıf yönlerini keşfetmek için oyuna giriş yapmanız ve bir süre oynamanız gerekiyor.

Hikaye üzerinden bölüm bölüm ilerlediğimiz oyunun oynanışı basit gibi görünüyor. Düşmanınıza saldırmak ve savunma yapmak için taşları birbiriyle eşleştirmeniz ve sonrasında komut vermeniz kafi oluyor. Ancak düşmanınızın ait olduğu grubu dikkate alarak bunu yapmanız gerekiyor. Aksi halde strateji uygulamadan doğrudan savaştığınızda kısa sürede yaratığınızın gücü azalıyor ve oyuna veda ediyorsunuz.

YORUMLAR