Ruzzle 1.8.0.1 (winphone)
Ruzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    56

  • Üretici

    MAG Interactive

Ruzzle, Windows Phone cihazınızda sosyal ağ arkadaşlarınızla veya dilediğiniz kişiyle oynayabileceğiniz Türkçe kelime oyunu.

Ruzzle, çevrimiçi oynanabilen kelime oyunları arasında ve yurt dışında olduğu kadar ülkemizde de hatrı sayılır oyuncusu bulunuyor. İster Türkçe olarak isterseniz de yabancı dilde oynayabildiğimiz oyunda amacımız her kelime oyununda olduğu gibi karşımızdaki kişiyi kelime bilgimizle ezmek.

Dünya genelinde 35 milyondan fazla oyuncusu bulunan ender kelime oyunlarından Ruzzle, Windows Phone platformunda da en iyiler arasında. Hem Türkçe olması hem de çoklu oyuncu desteği sunmasıyla öne çıkan oyunda karşımıza rastgele bir kişiyi alabildiğimiz gibi, Facebook arkadaşlarımızı, Twitter takipçilerimizi (bu seçenek oldukça hoşumuza gitti ki hiçbir kelime oyununda yok.) veyahut Ruzzle’da eklediğimiz kişileri diğer bir deyişle Ruzzle arkadaşlarımızı da alabiliyoruz. Bunlar dışında “önceki rakipler” seçeneği ile daha önce karşılaştığımız kişileri tek dokunuşla bulabiliyor ve tekrar oynamaya davet edebiliyoruz. Ayrıca oynanışı öğrenmek, ısınmak amacıyla alıştırma modunun da konulduğunu ve bu modun internet bağlantısı gerektirmediğini belirteyim.

Animasyon ve ses efektleriyle süslenen bulmaca oyununda karşınızdaki kişiyle toplam 3 round oynuyoruz ve 2 dakika süremiz var. Bu süre sonunda totalde en yüksek puanı elde eden oyunu kazanmış oluyor. Tabii ki oyunu yüksek puanla kapatmak için klasik en uzun kelimeleri bulmamız, en fazla puanı olan harfler üzerine oynamamız gerekiyor.

Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynama seçeneği sunması, farklı modlar içermesi ve de en mühimi Türkçe olmasıyla Ruzzle, Windows Phone Mağazası’ndaki en iyi kelime bulma oyunlarından biri diyebilirim.

YORUMLAR