Score! World Goals 4.2.2015 (winphone)

Score! World Goals

Score! World Goals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    345

  • Üretici

    First Touch

Score! World Goals, Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz futbol tabanlı popüler bir bulmaca oyunu.

Score! World Goals, tüm platformlarda en çok oynanan futbol tabanlı bulmaca oyunu ve Windows Phone’da da ücretsiz olarak indirip oynayabiliyoruz. Zamanında atılmış mükemmel golleri yeniden canlandırmak adına yeşil sahalara ayak bastığımız oyunda Chelsea FC, Juventus, Liverpool FC ve Manchester City FC dahil birçok popüler futbol takımının resmi gol paketleri de sunuluyor ve dilerseniz anında satın alarak o unutulmaz günleri yad edebiliyoruz.

Futbol temalı eşsiz (Eşi benzerine Windows Phone platformunda rastlamadım.) bir bulmaca oyunu olan Score! World Goals oyununda yerli ligler, Avrupa kupaları ve uluslararası turnuvalar dahil dünya genelinde atılan 1000’den fazla golü yeniden atıyor ve takımınızın o günkü heyecanlı maçına kısa bir süreliğine de olsa geri dönüş yapmış oluyorsunuz.

Orta kalite grafikler sunan Score! World Goals oyununda yüksek puan kazanmanın tek yolu istenen golü gerçeğine en yakın şekilde atmak. Her ne kadar gol öncesi golün nasıl gerçekleştiği gösterilse de gol anında işler oldukça zorlaşıyor ve pas veya şutta hafif bir kayma olması durumunda puanınız düşürülüyor. Öte yandan daha az yıldız topladığınızdan yeni bölümlerin kilidini açmak için daha fazla zaman harcamanız gerekiyor.

Gerçek gol pozisyonlarına girdiğiniz ve golü tekrar tekrar izleyebildiğiniz oyunun bence en güzel yanı sürekli güncellemesi. Sürekli yeni golleri içeren ek paketler ve bölümler geliyor. Yeni bölümleri açmak, gol heyecanını yeniden yaşamanın ise iki yolu var: Gerçek para harcayarak ve golleri en iyi şekilde atarak yıldız toplamak; toplanan yıldızları para yerine kullanarak. Oyun içi satın alımlar 50 dolara kadar çıktığından oyuna girmeden önce özellikle cihazı başkasına vereceksiniz satın alımları kapatmanızı öneririm.

YORUMLAR