Segreta 1.0.525.0 (winphone)

Segreta

Segreta
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon ve rol yapma oyunları içerisinde oyun zorluğu sizin için önemliyse bu oyun size biçilmiş kaftan.

Oyun dünyası uzun zamandır PANC Interactive geri dönsün diye beklerken bu kez ilk kez Windows Phone için de bir oyun çıkartıyorlar. Segreta isimli bu çalışma ile tüm mobil platformlara ulaşmak isteyen ekip, roguelike oyun tarzından hoşlananlara harika bir aksiyon ve rol yapma oyunu sunuyor. Boş kaldıkları zamanı oyuna yatırım yaparak harcadıklarını belli eden ekip son derece eğlenceli bir oyun tasarlarken retro grafiklerle zorlu bir oyunu sevimli göstermekten de geri kalmıyor.

Oyunun geçtiği zindandan kurtulmanız gerekiyor ama etrafınız birçok tuzak veya düşman ile kuşatılmış vaziyette. Normalde prensesi kurtaran şövalyeler olurken siz bu oyun prenses bir şövalyeyi kontrol edip gereksiz bir hikayeyi aza indirip oyuna odaklanabiliyorsunuz. Canlı çıkmayı umarken birçok kez öleceğinizi şimdiden garanti ediyoruz ama önemli olan şey aslında her deneme ile güçlenen karakterizin mücadeleye hep daha hazır bir hale gelmesi. Siz yeter ki mücadele etmeye hazır olun.

Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış olan Segreta isimli bu oyun ne yazık ki ücretsiz değil, ama oyunu satın almak istiyorsanız ücretsiz olarak sunulduğu Android veya iOS cihazlarını kullanan arkadaşlarınızdan bir göz atabilirsiniz. Ücretli olması gözünüzü korkutmasın, istenen bedel oldukça düşük.

YORUMLAR