Sembolize 1.1.0.2 (winphone)

Sembolize

Sembolize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İkonlarla tipografiyi bir araya getiren estetik görünümlü bir bulmaca oyunu olan Sembolize, Windows Phone için başarılı işler çıkartan Türk IdeaLabs'a ait.

Akche uygulamasıyla dikkat çeken Murat Gür, Windows Phone için çıkan en iyi finans uygulamalarından birini yaratmayı başardı. IdeaLabs için hazırladığı ikinci projesinde bu kez bir bulmaca oyunu ile karşımızda olan yazılımcı Sembolize isimli çalışmasıyla Türk kullanıcılarını mutlu edecek bir çalışma sunuyor.

Sembollerle kelimeler arasında bir yolculuğa davetli olduğunuz bu bulmaca oyunu tamamen Türkçe olup şık tasarımıyla güze de hitap etmesini başarıyor. Facebook entegrasyonu sayesinde çözemediğiniz bulmacaları dünyanın en büyük sosyal ağı üzerinde paylaşıp arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz.

Normalde bulmaca oyunları için sunulan üpuçları uygulama içi satın alma seçeneklerine dahil olurken Sembolize bu özellği ücretsiz sunarak oyun keyfine odaklanmanızı sağlıyor. Bu arada, uygulamayı indirmek de ücretsiz. Bulmaca ve eğlenceyi bir araya getiren bu uygulama şu an için sadece Windows Phone platformlarına ulatı, ancak Android ve iOS sürümlerinin de kullanıcıları mutlu edeceğini düşünüyorum.

ARTILAR

Ücretsiz

Şık arayüz

EKSİLER