Shadow Fight 2 1.7.11.0 (winphone)
Shadow Fight 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,586

  • ÜRETİCİ

    Nekki GmbH

Shadow Fight 2, Facebook'ta ve mobilde en çok oynanan dövüş oyunu.

Shadow Fight 2, Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz klasik dövüş ve rol yapma karışımı başarılı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor ve ilginç hikayesi ile dikkat çekiyor.

Facebook üzerinden oynanan popüler dövüş oyunu Shadow Fight 2, gerek oynanışı gerekse de hikayesi ile büyük beğeni topladı ve mobil cihazlarımıza giriş yaptı. Windows Phone platformunu yakından takip eden biri olarak nihayet yayınlandı dediğim oyunlarından biri. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun yüksek kalitede grafikler sunduğundan mobil cihazınızın donanımını zorlayabiliyor. Bu açıdan Nokia Lumia 1520, 525, 822, 820, 810, HTC 8XT cihazlarından birine sahipseniz grafik kalitesini düşüğe getirmeniz gerekiyor.

Nekki tarafından geliştirilen oyunda klasik dövüş oyunlarında olduğu gibi farklı dövüş tekniklerini kullanarak karşımıza çıkan düşmanları teker teker öldürüyoruz. Karakterimizi sayısız silah ve zırhlarla donatabiliyor ve daha güçlü hale getirebiliyoruz. Oyunu farklı kılan nokta ise bir amaç uğruna dövüşmemiz. Amacımız ise iblis ve diğer kötü güçlerin dünyamıza geçiş yapmak için kullanacağı Gölgeler Kapısını kapatmak.

Türkçe dil desteği ile gelen nadir dövüş oyunlarından biri olan Shadow Fight 2, Windows Phone cihazlar için iyi optimize edilmemiş ve 512 MB RAM desteği sunmuyor. Yani eski nesil bir Windows Phone telefona sahipseniz oyunda yavaşlama sorunu ile karşılamanız kaçınılmaz olacaktır.

YORUMLAR