Six Guns 1.0.0.0 (winphone)

Six Guns

Six Guns
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Six Guns geniş bir açık dünyaya sahip olan bir kovboy oyunudur

Six Guns daha önceden Gameloft'un iOS ve Android cihazlar için yayınladığı, geniş açık dünyası ile önce çıkan ve vahşi batı atmosferini güzel bir şekilde canlandıran, Windows Phone işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kovboy oyunudur.

Six Guns sunduğu yüksek kalite ile milyonlarca oyun severin gönlünü fethetmiş ve halen sevilerek oynanan bir mobil oyundur. Vahşi batının kaktüslerle çevrili çöllerini ve ıssız doğasını çok güzel bir şekilde yansıtan oyun bize atımızı sürerek bu dünyayı keşfetme ve gizemleri çözme imkanı veriyor.

Six Guns'da kahramanımız Buck Crosshaw'ın ilginç hikayesi konu alınıyor. Buck Crosshaw ömrü boyunca haketmeyen kimseye silahını doğrultmamış bir yalnız kovboydur. Fakat gelişen olaylar Buck'ı ölmüş numarası yapmaya ve Arizona'ya kaçmaya itmiştir. Buck tam da beladan kurtulduğunu sanarken yeni ve daha büyük bir belaya bulaştığının farkında değildir. Bu bela sıradan kanun kaçakları ve haydutlardan çok öte birşeydir; bu gizemli toprakları çevreleyen tepelerde antik ve lanetli bir güç uyanmaktadır.

Six Guns'da Arizona ve Oregon eyaletlerinin geniş açık arazilerini keşfederken haydutlar, kanun kaçakları veya eşkiyaların yanında vampirler ve kurt adamlar gibi doğa üstü yaratıklarla da karşılaşıyoruz. Oyunda farklı görevlerde kazandığımız ödülleri yeni silahlar almak veya atımızı değiştirmek için kullanabilmekteyiz.

Hem aksiyon hem de içerik anlamında zengin olan Six Guns mobil cihazların en başarılı oyunlarından biridir.

YORUMLAR