Skateboard Party 2 Lite 1.0.0.0 (winphone)

Skateboard Party 2 Lite

Skateboard Party 2 Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Skateboard Party 2 Lite, mobil cihazlar için optimize edilmiş 3 boyutlu grafiklere sahip ücretsiz oynanabilen kaykay oyunudur.

Skateboard Party 2 Lite, çoklu oyuncu modunu da destekleyen harika 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş ücretsiz oynanabilen bir kaykay oyunudur. 9 profesyonel kaykaycı ve kaykay sürme yeteneğinizi gösterebileceğiniz eşsiz 8 pist içeren oyunda hem kaykayınızın hem de kaykaycınızın görünümünü isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınıza karşı veya tek başınıza oynayabileceğiniz en iyi kaykay oyunlarından biri de Ratrod Studio tarafından geliştirilen Skateboard Party 2 Lite. Hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz ve rahatsız edici reklam içermeyen oyunda bir kaykayla yapılabilecek tüm hareketleri yapmanız mümkün. Bazen bir çatıda, bazen bir alışveriş merkezinde, bazen de lunaparkta kaykayınızla ilginç hareketler yaparak puan toplamaya çalışıyor, en iyi kaykaycılar arasına girmek için uğraşıyorsunuz.

Kaykayınızla yaptığınız her hareket bize puan kazandırıyor ve puanları kullanarak kaykay ve kaykaycınızı yükseltebiliyor, yeni kaykaycıları oyuna dahil edebiliyorsunuz.
Skateboard Party 2 Lite, ilk kez kaykay oyunu oynayacaklar için de bir eğitim bölümü içeriyor. Bu bölümde düşe kalka kaykay sürmeyi öğreniyor, ekrandaki yönergeler yardımıyla kombo hareketleri yapmaya çalışıyorsunuz. Eğitim bölümünün haricinde kaykayınızla serbest olarak takıldığınız yani hiçbir amaç içermeyen oyun modu da bulunuyor.