Skateboard Party 2 1.0.0.0 (winphone)

Skateboard Party 2

Skateboard Party 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skateboard Party 2, Windows Phone cihazlarınız üzerinde kaykay yapmanın keyfine varacağınız üç boyutlu bir kaykay oyunudur.

Skateboard Party 2, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerinde kaykay yapmanın keyfini tadabileceğiniz üç boyutlu bir kaykay oyunudur.

Favori kaykaycınızı seçerek istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz oyunda sahip olduğunuz yetenekleri sergileyerek yüksek puanlar toplamaya çalışacaksınız.

Oyun içerisinde yer alan başarımları tamamladıkça ve oynadığınız bölümlerde kazandığınız deneyim puanları sayesinde kaykaycınızın sahip olduğu özellikleri geliştirebilir ve zorlu hareketleri çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede zorlu komboları çok daha kolay yapacak ve daha çok puan toplayabileceksiniz.

Benzersiz 8 adet kaykay parkurunun sizleri beklediği Skateboard Party 2, özelleştirilebilir kontrolleri ve akıcı oynanışı sayesinde kullanıcıları kendisine bağlamayı oldukça iyi başarıyor.

Çevrimiçi çoklu oyuncu moduna da sahip olan oyun ile isterseniz arkadaşlarınızla yeteneklerinizi yarıştırabilir isterseniz de dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyuncularla karşı karşıya gelebilirsiniz. Dünyanın en iyi kaykaycılarının yer aldığı global sıralama listesi üzerinde kendinize yer bulabilmek istiyorsanız çok çalışmalısınız.

Eğer daha önce Tony Hawks Pro Skater gibi kaykay oyunu oynadıysanız, Skateboard Party 2'ye oldukça kolay ısınacaksınız ve rekorları alt üst edeceksiniz.

Skateboard Party 2 Özellikleri:

  • 3 boyutlu ve yüksek kalitede grafikler
  • Kariyer modu
  • Antrenman modu
  • Online çoklu oyuncu modu
  • Farklı pistler
  • Özelleştirilebilir kontroller
  • Asistan ile oyunu öğrenin

YORUMLAR