Skout 1.1.0.13 (winphone)

Skout

Skout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skout, dünya genelinden en yaygın kullanılan sohbet uygulamalarından biridir.

Skout, dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışabileceğiniz, sohbet edebileceğiniz ve yepyeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması. Dünya genelinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılan sosyal ağın en büyük özelliği ise bulunduğunuz konuma, ilgi alanlarınıza göre arkadaş önermesi.

Yurt dışında olduğu kadar ülkemizde de hatrı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan Skout, hem yakınınızdaki hem de diğer ülkelerdeki kullanıcıları karşınıza çıkarıyor ve onlarla sohbet etme fırsatı sunuyor. Filtreleme seçeneği sayesinde sadece belirlediğiniz kriterlere sahip kişilerle tanışıyorsunuz.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz uygulama sık kullandığımız sosyal ağ uygulamalarının sunduğu çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor. Yazılı ve ifadelerle sohbet etme, sesli mesaj, fotoğraf ve hediye gönderme, durum güncelleme gibi sık kullanacağınız her özellik Skout’ta mevcut.

Rahat kullanılabilen ve modern arayüze sahip olan Skout, yeni insanlarla tanışmak, arkadaşlık kurmak için yararlanabileceğiniz onlarca uygulamadan biri.