Sleepy Sounds Pack 1.1.0.0 (winphone)

Sleepy Sounds Pack

Sleepy Sounds Pack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    hello8.1

Sakin tınılar ile sizin de sakinleşebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Windows Phone için ücretsiz olan Sleepy Sounds Pack'i deneyin.

Ambiyans seslerinden hoşlanıp Windows Phone cihazı üzerinden gevşemek için yumuşak tınılar arayanlar için tasarlanmış bir uygulama olan Sleepy Sounds Pack ile uyku uyurken arka planda ses olsun isteyenler için birçok seçenek var. Doğa seslerinden hafif müziğe kadar birçok seçeneği olan bu uygulama aynı zamanda da envanterinde barındırdığı bu seçenekler arasında rastgele bir mix oluşturarak her defasında farklı bir deneyim sunmak gibi bir hizmeti de hanesine ekliyor.

Bebeklerini ağlamasını durdurmak, uyurken arka plan müziği, kitap okurken gevçetici tınılar arayanlar için biçilmiş kaftan ses kalıpları sunan uygulama içerisinde benim favori seçeneklerimden bir tanesi de yağmur sesi. Özellikle yaz akşamlarında keyfine doyamayacağınız ve uykunuzu bir nebze olsun kolaylaştıracak seçeneklere hazır olun.

Windows Phone için ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile stresten uzaklaşıp rahatlamanızı sağlayacak birçok hoş tını telefon arşivinize eklenecek. Sakinleşmek için yardımcı bir etki sağlayacak arayışlarınız varsa bu uygulama ile şansınızı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR