Slowly 1.1.0.13 (winphone)

Slowly

Slowly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slowly ile Lumia akıllı telefonunuzla çektiğiniz videolara ağır çekim efekti verebilirsiniz.

Slowly, Lumia akıllı telefonunuzla çektiğiniz harika videolara slow motion efekti vermek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir mobil uygulamadır. Videolarınızı %25’e kadar yavaşlatabildiğiniz bu uygulama hem yatay hem de dikey konumda çekilen videolar için destek veriyor.

Windows Phone 8.1’li cihazlar için geliştirilmiş ilk ağır çekim efekti verme uygulaması Slowly, akıllı telefonunuzla çektiğiniz videolara kolaylıkla yavaşlama efekti vermenize izin veriyor. Başlama ve bitiş noktalarını ayarlayabiliyor ve sadece belirlediğiniz bölümde yavaşlama efektinin uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Oldukça sade tasarlanmış arayüz ile gelen uygulama %50 (yavaş), %40 (daha yavaş) ve %25 (en yavaşı) olmak üzere üç farklı hız seçeneği sunuyor. Dilerseniz “remove” butonuna dokunarak uyguladığınız efekti hızlıca kaldırabiliyorsunuz. Dilediğiniz hız ayarını seçmenizin ardından uygulama videonuzu işlemeye başlıyor ve son halini fotoğraf albümünüze aktarıyor. İsterseniz slow motion efektli videolarınızı sosyal ağlarda, bulut hesaplarınızda veya e-posta ile paylaşabiliyorsunuz.

Slowly, video kliplerinizin istediğiniz bir bölümüne yavaşlama efekti verebileceğiniz kullanımı son derece basit ve ücretsiz harika bir uygulama.

YORUMLAR