Smart Screenshot 1.0.0.0 (winphone)

Smart Screenshot

Smart Screenshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ekran görüntüsünü daha pratik alan ve kullanım alanınızı genişleten Smart Screenshot Windows Phone için ücretsiz bir uygulama.

Ekran görüntüsü almak için yerel olarak sunulmuş yöntemden daha fazlasını arıyorsanız Smart Screenshot isimli bu uygulamaya göz atmak isteyebilirsiniz. Ekran görüntüsü alma işini daha kapsamlı seçeneklerle sunan Smart Screenshot aslında isminin anlattığı kadar da basit, ama dilerseniz bu fonksiyonların ne olduğunu birlikte anlayalım.

Ekrana gölge efekti katmanızı sağlayan bu uygulama ile almış olduğunuz ekran görüntüsüne özgün bir filtre ekleyebiliyorusunuz. Normalde Windows Phone kullanıcısı olarak güç düğmesi ve ses açma butonunu aynı anda basarak elde ettiğiniz bu işlem kafanızı karıştırıyorsa belki uygulama aracılığıyla yol almak daha kolay olabilir. Zira, her platformun kendi yöntemi olması nedeniyle kafa karıştıran sonuçlar çıkabilir.

Başka bir işletim sistemi arayüzünü aldığınız ekran görüntünüzün üstüne monte edebiliyorsunuz. Bunu arkadaşlarınızı kandırmak için de yapabilirsiniz. Örneğin, sadece Windows Phone için çıkmış olan bir uygulamanın görüntülerine Android arayüzü ekleyerek bu platformu kullanan insanları heyecanlandırabilirsiniz. Temel fonksiyonundan öte şaka amaçlı seçenekleriyle dikkat çeken Smart Screenshot, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama.

YORUMLAR