Smash Cops Heat 2015.313.2121.5572 (winphone)

Smash Cops Heat

Smash Cops Heat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Cops Heat, Amerika sokaklarında polis olarak suçluları kovaladığınız bir Windows Phone oyunu.

Smash Cops Heat, Windows Phone tabanlı telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz süper eğlenceli bir polis oyunu. Farklı kontrol mekanizması, kamera açısı ve oynanışı ile dikkat çeken oyun oynanış olarak Smash Bandits Racing’e oldukça benziyor (zaten aynı firmanın oyunu). Bu oyunda farklı olarak polis yerine geçiyor ve suçluları kovalıyorsunuz.

Smash Cops Heat oyununda polis olarak Amerika’da cirit atan suçluları ait oldukları yere götürmek birincil göreviniz. Oyuna kısa bir öğrenme süreci ile başlıyorsunuz. İlk bölümde polis aracını nasıl kontrol edeceğinizi, suçluları nasıl yakalayacağınızı öğreniyorsunuz. Sonrasında kovalama içeren nefes kesen bölümlere geçiyorsunuz.

Daha önce hiçbir yarış oyununda rastlamadığım kontrol seçenekleri sunan oyunda farklı sürüş tekniği isteyen birçok polis aracı seçebiliyorsunuz. Polis araçlarını görevleri tamamlayarak açtığınız yıldızları kullanarak ücretsiz açabildiğiniz gibi, gerçek para ile satın da alabiliyorsunuz. Dilerseniz oyunda seçilebilir tüm polis araçları tek seferde de yine para ile açma şansına sahipsiniz.

Grafiklerini fazla başarılı bulmadığım oyun oynanış olarak son derece eğlenceli. Polis aracı ile hırsızları yakalamak gerçekten uğraş istiyor. Yaklaştığınızda ise tek bir dokunuşla araçlarını etkisiz hale getirebiliyorsunuz. Oyunu heyecanlı yapan ise hırsızların da size zarar verebilmesi. Her ne kadar aracınıza hasar verebilmelerini engelleyebilseniz de bunu belli kısa bir süreliğine yapabiliyorsunuz ve kullanımı sınırlı.

Amerika sokaklarını gösteren, geniş sayılabilecek bir haritada hırsız polis kovalamacasına bizleri konuk eden Smash Cops Heat oyununu yarış oyunlarından keyif alan herkese öneririm. Windows Phone cihazınıza kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR