Snake Rewind 1.0.0.5 (winphone)

Snake Rewind

Snake Rewind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snake Rewind yenilenmiş Snake oyunudur

Snake Rewind bir dönemlerin efsane oyunu olan Snake'i günümüzün akıllı telefon ve tabletlerinde oynamamızı mümkün kılan yılan oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu Snake oyunu 1997 yılında Taneli Armantı tarafından geliştirilen klasik Snake oyunu üzerinde küçük değişiklikler yaparak oyunu yeniliyor. Snake Rewind'da daha güzel görünen graifkler ve oynanışı renklendiren bonuslar bekliyor. Ayrıca oyunda takıldığımız yerden devam edebilme imkanına da sahibiz.

Nokia 3310 gibi telefonlarla özdeşleşen klasik Snake oyunu nedeniyle saatlerce Nokia telefonlarımızı elimizden bırakamamıştık. Oyunun zor yapısı nedeniyle kazandığımız yüksek puanları arkadaşlarımızla ve ailemizle kıyaslamak büyük bir eğlenceydi. Snake Rewind'da bu eğlenceyi tekrar güncel mobil cihazlarımıza taşıyor. Oyunda yine çubuk şeklinde bir yılanı yönetiyoruz ve noktaları yiyerek büyümeye çalışıyoruz. Ayrıca oyunda yiyeceğimiz çeşitli meyveler sürpriz değişiklikler ve avantajlar kazandırabiliyor.

Snake Rewind'da yılanı yönetmek için ekranın yukarısına, aşağısına, sağına veya soluna dokunmamız yeterli. Oyunun grafiklerinde küçük değişiklikler olsa da Snake Rewind orijinal Snake oyunundaki eğlenceyi tekrar yaşatmayı başarıyor.

YORUMLAR