Sniper 3D Assassin (winphone)

Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper 3D Assassin, Windows Phone platformunda açık ara en iyi keskin nişancı oyunu.

Sniper 3D Assassin, Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip satın alımla uğraşmadan oynayabileceğiniz keskin nişancı oyunu. Gerek görselleriyle gerek içeriğiyle gerekse de oynanışıyla platformdaki en iyi keskin nişancılık oyunu olduğunu netlikle söyleyebilirim.

Android ve iOS platformunda oldukça popüler olan sniper oyununda kız arkadaşının kaçırıldığı haberini alıp paralı asker olmaya karar veren ve keskin nişancı tüfeğini ustalıkla kullanan birinin yerine geçiyorsunuz. Her bölüm başlangıcında hedefiniz gösteriliyor ve detaylı bilgi almanızın ardından göreve başlıyorsunuz.

Görevler kolaydan zora doğru ilerlemiyor. Daha oyunun başlangıcından hemen açığa çıkmayan, tek vuruşla indirmeniz gereken hedeflerle karşılaşıyorsunuz ve kazandığınız parayla silahınızı sürekli olarak geliştirmeniz gerekiyor. Keskin nişancı tüfeğinizin tüm parçalarını değiştirebiliyorsunuz.

Sniper oyunlarının vazgeçilmezi yavaş çekimde kafanın patlamasını seyrettirmesi olayı bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Ayrıca başarılı bir atış için nefes tutma da hoş bir detay.