Snowboard Party 2014.1205.2256.3372 (winphone)

Snowboard Party

Snowboard Party
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snowboard Party, 512 MB bellekli Windows Phone cihazlarla da uyumlu başarılı bir snowboard oyunu.

Snowboard Party, mobil cihazlar için optimize edilmiş yeni nesil 3 boyutlu grafikleri ve özgün müzikleri ile dikkat çeken bir snowboard oyunu.

512 MB bellekli Windows Phone cihazlar için de destek sunan Snowboard Party’nin Windows Phone Mağazası’nda şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli kar sörfü oyunu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gerek kayakçıların gerekse de pistlerin modellemelerinden, ışıklandırmalardan etkilenmemek mümkün değil. Zaten oyunun yapımcısı da tanıdık bir isim: Ratrod Studio. Drift Mania, Skateboard Party, Hockey, Mike V: Skateboard ve daha pek çok popüler mobil oyuna imzasını atan isimden kötü grafiklere sahip bir mobil oyun çıkması zaten düşünülmezdi. Popüler yapımcısının son oyunu Snowboard Party adıyla karşımıza çıkıyor. Windows Phone 8.1 işletim sistemli cihazlarla uyumlu olan oyunun lite yani ücretsiz sürümü bulunmuyor; 4,99 TL ücret karşılığında satın alarak oynamaya başlıyorsunuz.

Rocky Dağları, Alpler ve Japonya’da bulunan 15 kayak pistinde yarışma şansı bulduğumuz oyunda birçok mod bulunuyor. Ne kadar kıvrak olduğumuz ölçen serbest stil yarışlar, dengemizi test eden büyük hava yarışmaları, dünya genelinde gerçek oyuncularla yarıştığımız çoklu oyundu modu dahil onlarca seçeneğimiz var. Tabii ki yarışlar neticesinde kazandığımız puanlar da oluyor ve bunları kayakçımızı özelleştirmek, yetenekleri iyileştirmek için kullanıyoruz.

Mobilde en iyi snowboard deneyimini yaşamak için Snowboard Party kesinlikle en iyi seçim. Fiyatını sonuna kadar hak eden yapımlardan.

YORUMLAR