Snuggle Truck 1.0.0.0 (winphone)

Snuggle Truck

Snuggle Truck
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snuggle Truck, Hill Climb Racing'in görsel ve oynanabilirlik olarak geliştirilmiş sürümü ve Windows Phone'da en iyiler arasında.

Snuggle Truck, engebeli arazide birbirinden tehlikeli yarışlara katıldığımız klasik araba yarışı oyunlarından oldukça uzak bir yapım ve Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor. Patlayıcılarla, tuzaklarla, hayvanlarla dolu pistlerde adrenalin patlaması yaşatan oyunda kendi pistlerimizi de yapabiliyoruz.

Arazi yarışı oyunlarının atası Hill Climb Racing, Windows Phone’da da kaliteli ve uzun süreli oynanışta dahi sıkmıyor. Ancak ne yeni arabalar görebiliyoruz ne de farklı pistlerde yarışabiliyoruz. Öte yandan görsel olarak çok geride. Snuggle Truck oynanışın yanında görselliği de önem verenlere hitap ediyor.

Windows Phone platformunda ilginç olarak ücretli karşımıza çıkan Snuggle Truck da benzerleri gibi fizik tabanlı oynanış sunuyor. Kamyonumuzla gerçek hayatta asla yapamayacağımız pek çok şeyi yapabiliyoruz. Bazen dönen platformlardan uçtuğumuz, bazen daracık yerlerden geçtiğimiz, bazen de yeni inşa edilen yapıların üzerinden korkusuzca geçtiğimiz yarış oyununda hız limitini olabildiğince aştığımız serbest stil yarışlara katılabildiğimiz gibi farklı amaçlar taşıyan özel görevleri de tamamlamamız gerekiyor.

Kendi pistimizi yapma veyahut diğer oyuncuların pistlerinde oynama seçeneği sunan oyunun kontrol mekanizmasına baktığımızda benzerlerinden farklı olmadığını görüyoruz. Aracımızı hızlandırmak ve yavaşlatmak için ekranın yan taraflarını kullanıyor, dengeyi sağlamak için de cihazımızı eğiyoruz. Ara sıra aracımızı hızlandıran güçlendiricileri almak için ise özel bir şey yapmamız gerekmiyor.

Tepe, mağara, çöl, orman demeden en zorlu şartlarda kamyonumuzla çılgın yarışlar çıkardığımız Snuggle Truck, Windows Phone’da da aynı kalitede. Tek sorunu ücretli olması.

YORUMLAR