Song of Swords 1.1.0.0 (winphone)

Song of Swords

Song of Swords
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Song of Swords ile boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz

Eğer aksiyon RPG türündeki mobil oyunları seviyorsanız Song of Swords deneyebileceğiniz güzel bir Windows Phone oyunu olacaktır.

Windows Phone 8 işletim sistemine sahip cihazlarda çalışabilen Song of Swords'da bir grup kahramanın topraklarını istila eden şeytani güçlere karşı olan mücadelelerine tanık oluyoruz. Çok sayıda farklı görevde bu şeytani güçlerle savaşırken kahramanlarımza yardımcı oluyoruz ve eğlenceli bir maceraya atılıyoruz.

Song of Swords kendine has bir tarzı olan grafiklere sahiptir. Oyuna farklı bir atmosfer kazandıran grafikler kolay kontrollerle birleşiyor ve oyun hem göze hoş görünüyor hem de rahatça oynanabiliyor.

Song of Swords'da RPG oyunlarının temel öğeleri olan seviye atlama ve karakter geliştirme seçeneklerine yer verilmekte. Oyunda ilerledikçe kahramanımıza yeni yetenekler kazandırabiliyoruz ve birçok yeni büyülü silah, zırh ve ekipmanı keşfedebiliyoruz.

Song of Swords stratejik bir oynanışa sahiptir. Oyunda kritik anlarda özel yeteneklerimizi kullanmalı ve savaşın gidişatıını değiştirmeliyiz. 20'nin üzerinde farklı bölüme yer verilen oyunda bölüm sonlarında güçlü bölüm sonu canavarları ile karşılaşıyoruz. Eğer boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız Song of Swords'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR