Songbox 1.0.2.0 (winphone)

Songbox

Songbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Songbox ile 30 saniyelik kayıt yapabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Artık duş yaparken veya gece vakti etrafta kimse yoksa mırıldandığınız şarkıları paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması var. Windows Phone platformuna özel uygulamalardan biri olan Songbox sayesinde favori parçalarınızı kaydedebilir ve dünyanın dört bir köşesindeki insanlarla paylaşabilirsiniz.

Songbox, tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sosyal ağ tabanlı müzik paylaşım uygulaması. Tüm sosyal ağ uygulamalarında olduğu gibi ücretsiz hesabınızı oluşturuyor ve uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz. Kendi sesinizle 30 saniye süreli kayıtlar yapabiliyor ve takipçilerinizle paylaşabiliyorsunuz. Takipçileriniz kayıtlarınızı yorumlayabiliyor, favorilerine ekleyebiliyor, beğenip beğenmediklerini belirtebiliyorlar. Takipçileriniz paylaşımlarınızı beğendiklerinde puan kazanabiliyorsunuz.

Sınırsız sayıda kayıt yüklemenize izin veren Songbox, çok yeni bir uygulama olduğundan fazla kullanıcısı bulunmuyor. Ancak arkadaşlarınızı davet ederek onların da Songbox ile tanışmalarını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR