Space War HD 1.0.0.0 (winphone)

Space War HD

Space War HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space War HD, uzayda galaksiyi kurtarmak adına mücadele verdiğiniz aksiyon yüklü bir Windows Phone oyunu.

Space War HD, uzay oyunlarına ilginiz varsa Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en kaliteli yapımlardan biri. Tamamen ücretsiz olduğundan oyun esnasında rahatsız edici reklamlarla ve satın alımlarla karşılaşmayacağınız uzay temalı aksiyon oyununda uzay geminize geçiyor ve galaksinin kötülerle çarpışmaya başlıyorsunuz. Amacınız galakside güven ortamını sağlamak.

Neon görünümlü eski moda ancak göze son derece çekici gelen görseller ve atmosferi tattıran hareketli müzikleriyle dikkatimizi çeken Space War HD oyununda galaksinin kötüleriyle çarpışmak durumunda kalan bir kişinin yerine geçiyorsunuz. Galakside düşman uzay gemileri dahil çok sayıda atlatmanız gereken engel mevcut.

Uzayın derinliklerinde bizleri kötülerle tek başımıza bırakan oyunda aksiyon bir an bile olsun durmuyor. Uzay geminize atladığınız an tehlikelerle dolu yolculuğa çıkmış oluyorsunuz ve geri dönüşünüz olmuyor.

Oyunun kontrollerine değinecek olursak tek kelimeyle basit olduğunu söyleyebilirim. Cihazınızın hareket sensöründen yararlanan oyunlar arasında başka bir deyişle uzay geminizi yönlendirmek için cihazınızı eğiyorsunuz. Ateş etmek içinse ekranın herhangi bir noktasına basılı tutmanız yeterli oluyor. Dilerseniz bu sistemi ayarlar menüsü altından değiştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR