Speedometer 1.1.0.0 (winphone)
Speedometer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,460

  • Üretici

    Sygic

Speedometer, Windows Phone mobil işletim sistemi kullanmakta olan kullanıcılar için geliştirilen GPS tabanlı bir hız göstergesi uygulamasıdır.

Speedometer, Windows Phone mobil işletim sistemi kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri GPS yardımıyla çalışan ücretsiz bir hız göstergesi uygulamasıdır.

Uygulama yardımıyla aracınızla seyir halindeyken yaptığınız hızı görüntüleyebilir ve kendi hız limitlerinizi belirleyerek, bu hız limitleriniz aşmanız durumunda uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede gereğinden fazla hız yapmanız durumunda, kendinizi uyaracak bir yardımcıya sahip olacak ve doğal olarak kendinizi frenleyeceksiniz.

Hem mil hem de kilometre cinsinden hızınızı görüntüleyebileceğiniz uygulama yardımıyla gitmek istediğiniz yere o anki ortalama hızınızla ne kadar zamanda gidebileceğinizi ve ne kadar yolunuz kaldığını da görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Speedometer üzerinde tanımlanmış olan 50.000'den fazla trafik ışığı kamerası ve radarın yeri sayesinde trafik cezası yemekten de kurtulabilirsiniz. Eğer yakınlarınızda bir radar veya trafik ışığı kamerası varsa uygulama bu konuda sizi uyaracaktır.

Tüm bunların dışında uygulama üzerinde diğer kullanıcıların yaptığı yorumları takip ederek, olası trafik çevirmelerine ve radarlara karşı bilgi alabilir ve buna göre önlem alabilirsiniz.

YORUMLAR